Imprezy

Eleganckie wnętrza restauracji Impreza dają Państwu bardzo szerokie możliwości. Idealnie sprawdzą się podczas spotkania biznesowego, wesela czy też przyjęcia okolicznościowego. Posiadamy darmowy parking dla gości restauracji.

Imprezy okolicznościowe.

Restauracja Impreza oferuje organizację różnych imprez okolicznościowych. Przygotujemy dla Państwa przyjęcie urodzinowe, imieninowe, wesela, komunie, chrzciny i każde inne spotkanie. Posiadamy doświadczenie w organizowaniu przyjęć dla kilku osób jak również większych do 90 osób.
Miła atmosfera, przytulne wnętrza i pyszna kuchnia pozwolą Państwu spędzić niezapomniane chwile w lokalu Impreza.

Stypy – konsolacje.

Nasza restauracja z uwagi na bliskość cmentarzy (Grabiszyński , na Klecinie ) jest optymalnym miejscem do zorganizowania stypy / konsolacji po uroczystościach pogrzebowych. W tych trudnych chwilach służymy pomocą  w przygotowaniu tego rodzaju przyjęcia a wieloletnie doświadczenie gwarantuje należyty poziom oraz powagę spotkania.

Szkolenia, pokazy, wigilie firmowe.

Restauracja Impreza jest znakomitym miejscem dla biznesu. Posiadamy dwie odrębne sale, które zaadoptujemy według Państwa sugestii. Profesjonalna obsługa pomoże zorganizować udane spotkanie  dopełnieniem którego  będzie wyśmienita kuchnia.
Lokal mieści się w spokojnej okolicy. Łatwy dojazd z centrum Wrocławia jak również z autostradowej obwodnicy Wrocławia jak i autostrady A4.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami Naszej oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego

tel. +48 509 299 870.